לדף הבית
שלום אורח התחבר
 

אדם עובדים

לחיפוש תוכנה אחרת - לחץ כאן
מידע כללי

לחץ על התמונה להגדלה


צור קשר
אדם עובדים
"תוכנת אדם" הינה מערכת כוללת לניהול וגיוס עובדים ומשאבי אנוש עבור חברות השמה, כוח אדם, מיקור חוץ ומחלקות משאבי אנוש בארגונים המספקת פתרון מקיף, יעיל ומהיר לאלפי משתמשים במשך למעלה מ-20 שנה.

התוכנה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית בתחום הגיוס וניהול משאבי אנוש ומציגה פיתרונות חדשניים ומהפכניים :

• מערכת חיפוש מתוחכמת - המשלבת בתוכה בינה מלאכותית וכלים סמנטיים לעיבוד שפה וחיפוש מורפולוגי לפי הקשרים.
•מנגנונים חדשניים לביצוע "ראיונות טלפונים אוטומטיים".
•שילוב "מבחנים" טכניים ואישיותיים כחלק מתהליך הגיוס.
•פרסום וחיפוש ברשתות החברתיות facebook , google+linkedin, twitter וכו'.
•אפליקציות לסמארטפונים i phone, android, blackberry וכו'.
•תיוק קורות חיים אוטומטי וזיהוי מועמדים כפולים.
•מעקב וניהול מסודר של תהליכי הגיוס.
•ניתוח מקורות הגיוס ומעקב אחרי פרסום המשרות.
•מנגנונים לשליחת SMS , מיילים, מכתבים והודעות.
•ניהול הכשרות, קורסים, תקנים, תקציב, הערכות עובדים, ארכיוני מסמכים ועוד...

לחברת "מידע מחשבים" חוות שרתים גדולה, חזקה ומאובטחת המאפשרת ללקוחותיה עבודה בסביבה "עננית" cloud לתפעול המערכת באמצעות רשת האינטרנט מכל מקום בעולם במודל saas (Software as a Service).

המערכת משרתת בנאמנה מאות לקוחות השייכים למגזרים שונים כגון :
חברות כח אדם, חברות השמה, חברות מיקור חוץ, מוסדות השכלה,
אירגונים ציבוריים, תברות תעשיתיות, חברות תקשורת, חברות הייטק,
חברות ביטוח, חברות פיננסיות, משרדים ממשלתיים מפעלים ועוד.

מודולים קיימים :

מודול תיוק קורות חיים אוטומטי – מודול המקצר באופן משמעותי את תהליך קליטת המועמדים למאגר הנתונים של החברה (עד 100 קו"ח ב 5 דקות). כרטיסי המועמדים נפתחים באופן אוטומטי כולל פרטים אישיים ופרטים טכניים ישירות מקורות החיים המגיעים במייל ללא מגע יד אדם כולל זיהוי הגורם המפנה ומידע נוסף המגיע עם קורות החיים.

מודול העברת קו"ח לאדם (חצי אוטומטי) – מנגנון מתוחכם ייחודי לפתיחת כרטיס מועמד ישירות מקובץ קורות החיים. המנגנון מזהה, באמצעות "בינה מלאכותית", פרטים אישיים ופרטים טכניים שזוהו באופן אוטומטי מתוך קורות החיים ומאפשר תיקון והשלמת הכרטיס לפני פתיחתו בתוכנה.

מודול הודעות ותזכורות - מנגנון יצירת הודעות ותזכורות אינטראקטיביות, רגילות ומתפרצות - למשתמש עצמו, לנמענים בודדים או לקבוצות נמענים אשר משתמשים בתוכנה ישירות מתוך כרטיסי יישויות המערכת. המנגנון מקושר לתוכנת ליצירת פגישות במערכת הארגונית.

מודול ניהול קשרי לקוחות CRM - Customer Relationship Management מודול השיווק הינו מודול הכולל את כל היכולות הנדרשות לניהול מלא ותמיכה בשיווק ובקשרי הלקוחות (אירועים, תאום פגישות, דיוורור ישיר, שאילתות וחיתוכי לקוחות פוטנציאלים). ניתן לצפות ביומנים של כל אחד ואחת בחברה ולבצע הצלבה מיידית של פגישות עבודה, תיאום ראיונות וכו'.

מודולSMS - מאפשר העברת מסרונים ישירות מהתוכנה למועמדים לאנשי קשר בודדים ו/או קבוצות ובלחיצת כפתור אחת לחסוך הן בעלות השיחות והן בזמן העבודה היקר של מנהלי הגיוס.

מודול קורסים והדרכות – מודול למעקב אחר קורסים הדרכות והכשרות שעוברים המועמדים / עובדים כולל פירוט מידע אודות הקורסים כמו תאריכים, ציונים, בתי ספר, נוכחות, מידע כללי ועוד. ניתן להצליב ולאתר את כל מי שעבר ו/או צריך לעבור קורס או הכשרה שחשובה לקידום וביסוס מעמדו בחברה. המודול מאפשר מעקב אחר ספקי הקורסים, עלותם ועוד.

מודול שאלונים – מודול המאפשר בניית שאלונים / משובים באופן דינמי כמעט לכל נושא כגון הערכת עובדים, סקרי שביעות רצון וכו'. השאלונים ניתנים למעקב וניתוח ותוצאותיהם נשמרים במערכת.

מודול איסוף שעות וממשקים לתוכנות שכר – מודול קל וחיוני שמאפשר הזרמה של נתוני שעות העובדים כולל שעות משמרות בהתאם להסכמים השונים והעברתם ללא מגע יד לתוכנות השכר השונות לצורך הפקת תלושי שכר. ניתן לקלוט את השעות מקבצים חיצוניים או משעוני נוכחות.

מודול חשבוניות וקבלות – פתרון פשוט ונוח להפקת חשבוניות וקבלות לביצוע חיובי לקוחות כולל אופציה להעברת הנתונים לתוכנות פיננסיות שונות.

מודול קישור בין "תוכנה אדם" ואתרי אינטרנט – ממשק אינטרנטי המשולב באתר האינטרנט ובדף של החברה ומקנה לה את היכולת לניהול דו שיח ישיר עם מחפשי העבודה ומעסיקים פוטנציאליים. ניתן לשלב באתר החברה "סוכן חכם" לשליחת מיילים אוטומטיים למחפשי העבודה. כמו כן ניתן לשלב אפליקציות סלולאריות לקבלת מידע אודות משרות ישירות לנייד.


מודול WEB – מודול אינטרנטי לעבודה על בסיס הנתונים של החברה באמצעות ממשקים WEB-ים מבוססי דפדפן ו/או בטכנולוגית RIA – Rich Internet Application.

ממשקים לתוכנות חיצוניות – למערכת ממשקים רבים לסביבות שונות
לתוכנות שכר (כגון: עצמה, שיקלולית, חישובית,מיכפל, הרגל , מירב ועוד).
למערכות פיננסיות (כגון: חשבשבת, פיננסית,אינטגרל ועוד).
למערכות ERP ן-CRM חיצוניות (כגון: ועוד).

מודול "ראיונות טלפונים אוטומטים" – מודול המאפשר ביצוע מהיר של ראיונות טלפוניים באמצעות מענה קולי. כלי זה יכול לחסוך עד 80% מהזמן והכסף שמושקע בראיונות טלפוניים ופרונטאליים.

מודול "מבחנים" - מאפשר שליחת מבחנים אינטרנטיים במגוון רחב של תחומים טכניים, אישיותיים, מיומנויות ועוד ובכך לחסוך גיוסים כושלים .

מודול BI – Business Intelligence - בינה עיסקית המקנה כלי ניהול מתקדם לניתוח הנתונים במערכת וקבלת נתונים בזמן אמת בתצורת דוחות, גרפים, אקסלים וכו'.

ובנוסף :

•דוחות
•שאילתות וחפשנים
•גרפים וסטטיסטיקה
•מעקב אחר אירועים ותהליכים
•מערכת הרשאות למידור העבודה
•קישוריות מלאה לסביבת
•קישור לשעוני נוכחות
•מעקב אחר מדדיISO9000


צור קשר


פרטים נוספים
שם המשווק:מידע מחשבים פתרונות תוכנה בע"מ
(מוצרים נוספים של אותו משווק)
קטגוריה ראשית:כח אדם ומשאבי אנוש
(מוצרים נוספים באותו התחום)

סגור חלונית תמונה מוגדלת
תמונה מוגדלת


 

חדשות מעולם התוכנה
22 / 1 / 2022
סוף עידן הטריפל? מהפכת הסטרימינג של 2022
מלחמת הסטרימינג
כניסתם הצפויה לישראל של שירותי הסטרימינג הלוהטים דיסני פלוס ו-HBO Max, פלוס מיזם כחול-לבן חדש, תשלים השנה את המהפך בהרגלי הצפייה שלנו בטלוויזיה. עם סיב אופטי בכל בית, טלוויזיות חכמות וקהל צופים מתוחכם, מודל הערוצים המסורתי של HOT, yes, סלקום ופרטנר נערך לקרב הישרדות
19 / 1 / 2022
למה נטפליקס מעלה מחירים דווקא עכשיו?
נטפליקס
ענקית הסטרימינג צפויה להוציא 17 מיליארד דולר על תוכן ב-2022, ובזמן שהיא סובלת מהאטה בצמיחה, עליה למצוא מקורות מימון אחרים. "מדובר במהלך אמיץ ולא טריוויאלי", אומר מומחה מדלויט שמעריך כי העיתוי נבחר בקפידה. ובזמן שבישראל ובארה"ב המחירים עולים, באיזו מדינה הם נחתכים ב-60%?
19 / 1 / 2022
אינטרנט על-חלל: המיזם השאפתני של אילון מאסק
סטארלינק
שירות סטארלינק, שמחבר את הפריפריה של העולם לרשת באמצעות לוויינים במסלול נמוך, אמור להגיע השנה גם לישראל. תמורת מחיר גבוה של 100 דולר לחודש (לא כולל הציוד) תקבלו אינטרנט מהיר כמעט ללא השהיות. הבעיה: אלפי הלוויינים מגבירים את הסיכון לתאונות בחלל ועלולים לשנות לבלי הכר את שמי הלילה
17 / 1 / 2022
המטרה: להשתמש בדאטה כדי לשנות את העולם
דאטה
מאיתור קטינים שעוברים התעללות מינית ועד לבחינת ההשפעה של סרטוני טיקטוק על צריכת אלכוהול בקרב בני נוער: The Bright Initiative הוקמה ב-2020 במטרה להנגיש דאטה ללא עלות עבור עמותות, ארגונים וגופי מחקר. "דאטה היום מניע את העולם", אומרת קרן פייקס שעומדת בראש היוזמה
14 / 1 / 2022
טוויסט בעלילה: הטלוויזיות של 2022
טלוויזיית QD-OLED של סוני
סמסונג וסוני מתייצבות מול LG עם טכנולוגיית QD-OLED, הגרסה שלהן למסכי OLED, שאמורה להיות מתקדמת יותר ולהוביל לירידה במחירים. בינתיים, LG פולשת לטריטוריה של סמסונג עם מסך MicroLED משלה. וגם: סוף סוף אפשר להשיג טלוויזיית OLED בגודל 42 אינץ' ותודה לאל שאף אחד לא מדבר על 8K
14 / 1 / 2022
"העליתי סרטון, התיישבתי לאכול שווארמה, וכשסיימתי היו כבר 80 אלף לייקים": להיות כוכבי טיקטוק
הם מרוויחים הרבה מאוד כסף עבור כל פרויקט, קונים לעצמם רכבים, מייעצים לעידן רייכל ולעדן חסון וגם בדיוק סוגרים 18. אחרי שטיקטוק כבשה את העולם ועשתה לפייסבוק ולגוגל חתיכת כאב ראש, ארבעה מהטיקטוקרים המובילים בישראל התפנו מהלו"ז העמוס כדי לספר לרענן שקד, שמעדיף למכור כליה מאשר שהבן שלו יוריד את האפליקציה, איך הם משנים את העולם, למה הפוליטיקאים רודפים אחריהם ומתי יגיע הרגע שסדרות בטיקטוק יהיו הנטפליקס החדש
13 / 1 / 2022
החברה הישראלית שמדפיסה סלמון מהצומח
הסלמון של פלנטיש
במעבדה של פלנטיש ברחובות מדפיסים בתלת-ממד נתחים שמבוססים על חומרים מהצומח ונראים כמעט כמו הדבר האמיתי. המטרה: לעשות בענף הדגים את מה שביונד מיט עשתה בתחום הבשר. המנכ"ל: "אם לא נעשה משהו, בעוד כמה עשרות שנים לא יהיו דגים בים". האם זה טעים כמו סלמון אמיתי? בדקנו
07 / 1 / 2022
מצאו את ההבדלים: אינסטגרם בדרך להפוך לטיקטוק?
אינסטגרם וטיקטוק
הרשת החברתית שהוקמה לפני 12 שנה בשביל לשתף תמונות מתכוונת להעביר את כובד משקלה לווידאו ולשים את "רילז", הפיצ'ר ליצירת סרטונים קצרצרים, במוקד. "נהיה חייבים לחשוב מחדש על מה זה אינסטגרם", הסביר המנכ"ל על רקע התחרות העזה עם טיקטוק. האם בקרוב לא נוכל להבדיל בין השתיים?
05 / 1 / 2022
"פייסבוק חסמה אותנו - ואין עם מי לדבר"
ענת לב אדלר, סי היימן וד"ר יופי תירוש
מדחיית השקה של שיר ועד לביטול הרצאה: הזמרת סי היימן, המשפטנית ד"ר יופי תירוש והעיתונאית והסופרת ענת לב-אדלר מספרות כיצד נחסמו בטעות ולא קיבלו מענה. בעקבות פניית ynet הודיעה פייסבוק: "מדובר בבאג שטופל". האם הצעת חוק חדשה תיאלץ את החברה להקים מוקד טלפוני בישראל?
31 / 12 / 2021
גארי הרובוט הישראלי רוצה לכבוש את העולם
גיא אלתגר ומרטין גורדון עם הרובוט גרי
חברת אנלימיטד רובוטיקס מפתחת רובוט שמסוגל לבצע חלק ממטלות הבית ולצדו מערכת הפעלה שמנגישה את עולם הרובוטיקה למיליוני מתכנתים. "אנחנו נהיה האנדרואיד של הרובוטים", אומרים המייסדים בריאיון ל-ynet ומסבירים מדוע דווקא סטארט-אפ מפתח תקווה יכול לעקוף ענקיות כמו גוגל וסמסונג
31 / 12 / 2021
מציאות עגומה: בעיות החומרה של המטאברס
VR בחילה
בדרך לעולמות וירטואליים מחוברים עוצרים אצל המהנדסים והמפתחים, שצריכים להתמודד עם לא מעט אתגרים טכניים כדי להביא את חזון המטאברס לחיים. מקסדות VR שעושות בחילה, ועד אינטרנט ביתי לוקה בחסר, עדיין נדרשות מספר פריצות דרך טכנולוגיות. הדרך למטאברס - כתבה שישית בסדרה
24 / 12 / 2021
הסכנות החברתיות והפסיכולוגיות של המטאברס
העולם עובר למציאות מדומה
החברות הגדולות רוצות שנאמין שהמטאברס הוא מרחב נוצץ שיפתח בפנינו עולם של הזדמנויות. אבל אם לא ניזהר אנו עשויים למצוא את עצמנו בעולם עם איסוף מידע פולשני מאי פעם, בריונות והטרדות מיניות, מעמד כלכלי לא הוגן והשפעות בעייתיות על ילדים. הדרך למטאברס - כתבה חמישית בסדרה
20 / 12 / 2021
25 שנה לעסקה שהחזירה את סטיב ג'ובס לאפל
סטיב ג
היום אולי קצת קשה לדמיין את זה, אבל במשך יותר מעשור היה מייסד אפל מנותק לחלוטין מהחברה שהקים במו ידיו. בתקופת הגלות הוא הקים את אולפני Pixar ואת חברת המחשבים NeXT, עד שב-20 בדצמבר 1996 חזר הביתה בעסקה שסללה את דרכו לכס המנכ"ל. מי יודע איך אפל הייתה נראית בלעדיו
20 / 12 / 2021
מפיגים בדידות ומסייעים עם דמנציה: הרובוטים שידאגו לסבא וסבתא
ד"ר קרן מזוז, , עם ה"רובוהון"
20 רובוטים חמודים שיגיעו לארץ מיפן במהלך השנה הם חיל החלוץ במחקר בינלאומי שתוביל האנתרופולוגית ד"ר קרן מזוז לבדיקת השפעתם על קשישים. ה"רובוהון" הקטנים - מצוידים בבינה מלאכותית ובחיישנים מתקדמים - ידברו עם הקשישים בעברית, יקשיבו להם וירקדו עבורם, ועל הדרך יסייעו להתקשר לנכדים ויזכירו לקחת תרופות. השלב הבא? רובוט אווטאר לכל אדם
19 / 12 / 2021
"ישראל היא מודל לחדשנות עבור איחוד האמירויות"
ד"ר ג
ד"ר ריי או. ג'ונסון וד"ר ארתור מוריש ביקרו בישראל במסגרת משלחת של המועצה למחקר טכנולוגיה מתקדמת של אבו-דאבי. בריאיון בלעדי ל-ynet הם מספרים על הדמיון בין המדינות, השאיפה של איחוד האמירויות להפוך לכלכלה מבוססת ידע והרצון לשתף פעולה עם חוקרים וחברות ישראליים כדי לפתור את האתגרים המורכבים בעולם. "יש לנו בעיות משותפות, זה בבירור ווין-ווין"
17 / 12 / 2021
ללחוץ יד להאקר: איומי הסייבר של המטאברס
משקפי מציאות מדומה
בוטים שנראים כמו בני אדם ינסו להטות את דעת הקהל, האקרים ישחיתו אווטארים של ידוענים, חברות הטכנולוגיה יאספו עלינו יותר מידע מאי פעם ולחיצת יד תדביק אותנו בווירוס: הגלגול הבא של הרשת יהיה גן עדן לשחקנים זדוניים. האם אתם מוכנים לזה? הדרך למטאברס - כתבה רביעית בסדרה
15 / 12 / 2021
צפו: הרובוטים שמסייעים למלצרים במסעדה בהרצליה
הרובוט בבנדיקט
הרובוטים של Pudu הסינית לא יכולים להניח את המנות על השולחנות, אבל הם מסייעים למלצרים בסניף בנדיקט בהרצליה בהובלת המנות ובפינוי. לצדם, Temi הישראלי מחליף את המארחת. הבעלים מסביר: "יש קושי לגייס עובדים בענף"
14 / 12 / 2021
הבגדים החכמים יוצאים מהארון
בגדים חכמים
בגדים עתירי חיישנים, שיחליפו שעונים וצמידים חכמים? אחרי משבר הקורונה, ברשת האופנה H&M ובפרויקט ג'אקארד של גוגל בטוחים שזה העתיד. הכירו את הז'קט החכם, המכנסיים הרוטטים והתרמיל המזמר
12 / 12 / 2021
הרחפנים ששומרים על המפעל של במבה
הרחפן של  Indoor Robotics במפעל של במבה
רחפנים של Indoor Robotics הישראלית יפטרלו במסגרת פיילוט חדש במחסן בקריית גת ויוודאו שאף ארגז של במבה לא נופל מהמדפים הגבוהים. אם הכל ילך כשורה, ההמראה הבאה עשויה להיות למחסנים של נסטלה ברחבי העולם
10 / 12 / 2021
"הרובוטים שלנו יכינו גם המבורגרים ונודלס"
אודי שמאי ליד הסניף האוטונומי של פיצה האט
אחרי שהקים בישראל את הסניף האוטונומי הראשון של פיצה האט, מנכ"ל Hyper Food Robotics אודי שמאי סוגר הסכמים בארה"ב ומתכנן להתרחב לעוד סוגים של מזון מהיר. בריאיון ל-ynet הוא מנסה להרגיע את העובדים ומסביר מדוע מדובר במהפכה בענף: "רשתות יכולות לקנות 50-60 סניפים במכה אחת"
10 / 12 / 2021
הטריליון הבא של ענקיות הטכנולוגיה
מארק צוקרברג וטים קוק
כשיגיע המטאברס, כל אחד מאיתנו יראה במרחב הווירטואלי-ציבורי פרסומות אחרות ויתרגל להוציא כסף על נכסים דיגיטליים כמו בגדים ואפילו שיער. האם חברות הענק יבנו את הפלטפורמות ויגזרו קופון מכל עסקה כמו שהן עושות היום, או שהבלוקצ'יין יעביר את הכוח לידיים של המשתמשים? "פייסבוק מתה, אבל היא עוד לא יודעת את זה". הדרך למטאברס - כתבה שלישית בסדרה
09 / 12 / 2021
המרוץ לעליונות קוונטית מתחמם
המחשב הקוונטי של IBM
IBM כמעט הכפילה את מספר יחידות העיבוד (קיוביטים) במחשב הקוונטי החדש שלה, שאמור לתת תשובה להישגי גוגל בתחום. היעד: יצירת מחשב בעל יכולות חישוב ייחודיות
03 / 12 / 2021
כולם נגד מטא: המלחמה על המטאברס
האוואטרים של מנכ"ל מטא, מארק צוקרברג ומנכ"ל אנבידיה, ג
מארק צוקרברג הוא אולי השגריר הכי בולט של המטאברס, אבל עוד שורה של חברות ענק רוצות לפתח, לעצב וכמובן להרוויח מהאינטרנט העתידי. האם אפל תנצח את מטא במרוץ לאינטרנט העתידי, האם יהיו אלה חברות הגיימינג ואולי דווקא מסין תצא הבשורה? הדרך למטאברס - כתבה שנייה בסדרה
30 / 11 / 2021
מבול של חידושים: כל השינויים בוואטסאפ
אפליקציית וואטסאפ
אחרי שנים של עמידה במקום, אפליקציית ההודעות הפופולרית מוסיפה מתחת לרדאר שורה של פיצ'רים. הפעלה בכמה מכשירים, קניות מתוך האפליקציה וקבוצות בתוך קבוצות - מה כבר כאן ומה צפוי להגיע לסמארטפון שלכם בקרוב?
26 / 11 / 2021
הישראלים שרוצים לכבוש את המטאברס
הטכנולוגיה של חברת Eyeway Vision
לצד ענקיות הטכנולוגיה, גם בישראל נערכים לאינטרנט העתידי. "יש מין רנסאנס וצוקרברג מאוד עזר לנו", מודה גלעד טלמון, מנכ"ל Tetavi שיוצרת אווטארים ריאליסטיים. בוריס גרינברג מ-Eyeway Vision שמפתחת משקפי מציאות רבודה: "רוצים להיות התשובה לאפל". הדרך למטאברס - כתבה ראשונה בסדרה
20 / 11 / 2021
שידורי המהפכה: לייב איכותי מכל סמארטפון
מייסדי אומניסטרים, חגי אברהם ואבי שריר
בלי ניידת שידור ובלי ציוד מסורבל: הסטארט-אפ הישראלי אומניסטרים רוצה להפוך את הסלולרי שלכם לתחנת שידורים חיים לכל דבר. ממסיבת יום הולדת עד משחקים בליגת בתי הספר - כך, באיכות 4K, תוכלו לשדר במקביל בכל הרשתות החברתיות ובאינטרנט. פייסבוק וגוגל? "הן רחוקות מזה שנות אדם"
10 / 11 / 2021
מה קונים? 21 גאדג'טים שלא ידעתם שאתם רוצים
ריי-באן סטוריז
מצלמת מעקב שמחלקת לכלב חטיפים, בקבוק מים שמנקה את עצמו, מצלמה שהיא גם מדפסת ניידת ורמקול שמופעל מכוח זרם המים במקלחת: חודש הקניות העולמי כבר פה, וזו הזדמנות מצוינת להתחדש בגאדג'טים שלא היה לכם מושג שאתם ממש צריכים
29 / 10 / 2021
"איבד את הדרך": מה קורה במערך הסייבר?
יגאל אונא
התנהלות כוחנית, ניגוד אינטרסים ואוזלת יד: לידי ynet הגיעה שורה של עדויות, כולל של אנשים שהיו בתוך המערכת, שמעלות ספקות לגבי יעילותה של הגנת הסייבר הישראלית. הטענה המרכזית: המערך מגיע לקורבנות כדי לאסוף מודיעין, אך לא מספק להם פתרונות. ראש הארגון, יגאל אונא, מגיב לביקורת: "התערבות בשטח כמו בשנה וחצי האחרונות לא הייתה מעולם"
29 / 10 / 2021
מטא והמטאברס: הסיפור שמאחורי השם החדש של פייסבוק
פייסבוק חושפת את השם החדש META
המיתוג החדש של פייסבוק משקף נקודת מפנה שבה מעבירה החברה את כובד המשקל מהרשת החברתית לבניית מוצרים חדשים שיהיו חלק מהמטאברס - הגלגול הבא של האינטרנט. במשך שעה וחצי הציג צוקרברג חזון עתידני לחיים שלנו ברשת, אבל הדרך לשם תהיה ארוכה ויקרה ואפל אורבת מעבר לפינה
26 / 10 / 2021
הנהגים מתוסכלים: מה עובר על ווייז?
אפליקציית ווייז
מצב התנועה בכבישים הולך ומחריף - ואפליקציית ווייז, הנווט האולטימטיבי של נהגי ישראל, לא מפסיקה לעורר את זעם הנהגים: חישוב זמנים שגוי, עיקופים מיותרים, ומסלולים בדרכים צדדיות ופקוקות. נהג: "הווייז השתגע. הוא בוחר מסלולים מוזרים ואני כל יום מאחר ליעד. בזמן האחרון כל פעם שהוא מציע לי מסלול אני מאלתר מסלול אחר". ווייז: "שינוי צפוי כבר בשבועות הקרובים"

יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 16 משתמשים