לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
מדריך התוכנה של ישראל
מהו מדריך התוכנה ולמה הוא נועד?
מדריך התוכנה של ישראל הנו מאגר התוכנות הגדול והמקיף ביותר שהופק וקיים בארץ. הוא כולל אלפי תוכנות, משווקים, חברות מחשבים.
מדריך התוכנה של ישראל הופק על מנת לענות על צורך הולך וגדל במקור לאיתור תוכנות. שוק התוכנה גדל מיום ליום ובקצב מהיר – יותר תוכנות ביותר תחומים על ידי יותר חברות ובתי תוכנה. במצב כזה קשה למצוא את התוכנות המתאימות ביותר למטרה ספציפית. הכוונה לתוכנות מדף "גדולות" ורציניות, בעיקר לתחום העיסקי, בניגוד לשוק ה-Shareware.
מדריך התוכנה של ישראל מתעדכן באופן שוטף ע"י צוות מקצועי העומד בקשר ישיר עם ספקי תוכנה. אלפי משתמשי מחשוב ומחפשי תוכנה פוקדים את האתר מדי יום ומקבלים מענה לחיפושיהם.

כיצד משתמשים במדריך?
בעזרת המדריך יכול כל משתמש, ללא תשלום, למצוא מידע על התוכנה אותה הוא מחפש, וליצור קשר עם המשווק של התוכנה. ניתן לאתר תוכנות על פי תחומים (למשל: תוכנות בנושא גרפיקה, או תוכנות בנושא הנהלת-חשבונות וכדו') או על ידי חיפוש חופשי (לדוגמא: כל התוכנות עם המילה "שיווק" או כל התוכנות עם המילה "ניהול עסק" וכדו'), כמו כן, ניתן לחפש תוכנות למערכת הפעלה מסויימת.
להלן דוגמאות לחיפושים אפשריים:
- כל תוכנות הפקס לסביבת Windows XP
- כל תוכנות הגרפיקה למקינטוש.
- כל התוכנות המכילות את המילה "שיווק" שפועלות תחת Vista
- וכדו'

האם אתם מוכרים את התוכנות? מי עומד מאחורי כל התוכנות? מי מייצר או משווק אותן?
איננו מוכרים את התוכנות שבאתר, אנו רק מספקים פלטפורמה לחיפוש תוכנות (כפי ש-"דפי זהב" למשל, מספקים פלטפורמה לחיפוש מספרי טלפון), כל חברה המשווקת או מייצרת תוכנה יכולה להוסיף את מוצריה לאתר (ללא תשלום) ולכן התוכנות באתר שייכות למגוון רחב של חברות שונות. ניתן ליצור קשר עם החברות על ידי שליחת בקשה דרך האתר.

אני משווק / יצרן תוכנה, מה אתם יכולים להציע לי?
כמשווק או יצרן תוכנה ישראלי, תוכל להוסיף את מוצריך לאתר ללא תשלום, ולחשוף אותם לאלפי גולשים! אתר tochna.co.il נוצר לצורך מתן מענה לגולשים שמחפשים תוכנות, ומטרתו להיות המאגר המקיף והגדול ביותר בנושא התוכנה בארץ, ולכן כל חברה זכאית להוסיף את כל התוכנות שלה לאתר - ללא כל תשלום או התחייבות.

אם הינך משווק או יצרן תוכנה ועדיין לא הצטרפת - הוסף את מוצריך לאתר - ללא תשלום!
אם כבר הצטרפת, ואתה מעוניין לקדם את מוצריך ולשפר את החשיפה שלהם לגולשים - לחץ כאן


 

חדשות מעולם התוכנה

יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 562 משתמשים