לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
הופעה במדריך התוכנה
אפשרויות הופעה
חברה ומוצריה יכולים להופיע במדריך על פי האפשרויות הבאות:
 • הופעה רגילה - ללא תשלום

 • הופעה מקודמת - בתשלום


 • הופעה רגילה - ללא תשלום
  מכיוון שהמדריך שואף להכיל את כל התוכנות, כל חברה זכאית להוספת כל התוכנות שלה ללא תשלום.

  הופעה מקודמת - בתשלום
  במסגרת הופעה מקודמת (בתשלום, ראה מחירים בהמשך) החשיפה של התוכנה שלך לגולשים גבוהה יותר ולכן יותר משתמשים יצפו בתוכנה ויותר משתמשים יפנו אליך לקבלת פרטים ולרכישה.

  להלן היתרונות של הופעה מקודמת:
  1. קבלת פניות גולשים (RFI) מהאתר - ללא הגבלה
   תוכנה שבהופעה רגילה מוגבלת לפניה אחת מהאתר בחודש, תוכנה שבפירסום מורחב לא מוגבלת בכמות הפניות!

  2. מיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש
   בכל חיפוש באתר מופיעות תמיד התוכנות שבהופעה מקודמת בראש הרשימה, ורק לאחריהן מופיעות שאר התוכנות, בדרך כלל הגולשים מסתפקים בדף תוצאות החיפוש הראשון ולא עוברים הלאה לדפים נוספים, ואף בדף הראשון יש נטיה ברורה להעדיף את התוכנות שבראש הדף על אלה שמופיעות למטה וצריך לגלול את הדף כדי לראות אותן.

  3. בתוצאות חיפוש מופיע יותר מידע על התוכנה
   לתוכנה בפירסום רגיל קיימות כ-2 שורות פירוט במסך תוצאות חיפוש. לתוכנה בפירסום מקודם - יש כ-4 שורות. יותר פרטים מספקים לגולש יותר מידע לצורך בחירת התוכנה בה הוא מעוניין מתוך מבחר התוכנות המוצגות.

  4. התוכנה מופיעה ביותר תחומים
   תוכנה בפירסום רגיל מופיעה בשני תחומים מקסימום. תוכנה בפירסום מקודם יכולה להופיע בעד חמישה תחומים שונים. בצורה כזאת החשיפה של התוכנה גדולה יותר, ויותר משתמשים יראו אותה מכיוון שהיא מופיעה ביותר תחומים.

  5. בפרופיל התוכנה אין פירסומות
   בפרופיל של תוכנה בפירסום רגיל מופיעות פירסומות שונות, בין היתר יכולות להופיע פירסומות של מוצר מתחרה. לעומת זאת, בפרופיל של תוכנות בהופעה מקודמת אין פירסומות כאלה, ולכן הגולש יהיה ממוקד בתוכנה שלך בלבד.

  6. בפרופיל התוכנה לא מצויינות תוכנות נוספות באותו התחום
   בתחתית דף הפרופיל של תוכנה בהופעה רגילה מופיעים מוצרים נוספים הדומים לאותה התוכנה, על מנת להפנות את תשומת ליבו של הגולש לתוכנות נוספות באותו התחום. לעומת זאת, בפרופיל של תוכנה בהופעה מקודמת - אין רשימה כזאת, על מנת למקד את הגולש בתוכנה עצמה בלבד.

  7. יותר פרטים בפרופיל התוכנה
   בפרופיל תוכנה בהופעה מקודמת קיימים פרטים שאינם קיימים בפרופיל תוכנה בהופעה רגילה, כגון קישור להורדת גירסת הדגמה (Demo), תמונת מסך ועוד.


  מחירי הפירסום - אופציה א' ללא תלות בכמות הפניות
  כמות תוכנותחודש אחדשלושה חודשיםשישה חודשיםשנה
  תוכנה אחת350 ש"ח500 ש"ח800 ש"ח1400 ש"ח
  2-10 תוכנות (המחיר לתוכנה אחת)350 ש"ח400 ש"ח700 ש"ח1000 ש"ח
  מעל ל-10 תוכנות (המחיר לתוכנה אחת)300 ש"ח350 ש"ח600 ש"ח800 ש"ח


  מחירי הפירסום - אופציה ב' - מחיר לפי פניות
  29 ש"ח לכל פניית לקוח

  פרסום וחסויות
  בנוסף לקידום תוכנות כפי שמתואר למעלה, ניתן גם לפרסם באנרים במקומות אסטרטגיים שונים באתר. ניתן לפרסם באנר אף אם אין לך כלל תוכנות באתר, וניתן לקשר הקלקה על באנר לדף פרופיל המוצר באתר או לכל דף אחר באתר שלך או באתר אחר.
  1. קוביית "תוכנה מומלצת" בדף הבית
   ראה בתחתית דף הבית, שלוש קוביות המציגות תוכנות מקודמות, כולל תמונה, שם, תיאור קצר וקישור לפרטים נוספים.
   פירסום זה כפוף כמובן לבדיקתנו המקצועית של התוכנה, בכדי לשמור על איכות ההמלצות.

  2. באנר בקטגוריה (חיפוש לפי תחומים)
   לחץ על אחת הקטגוריות הראשיות שבדף הראשי (חיפוש לפי תחומים), למשל על ניהול, כספים ושיווק, במסך שייפתח (הכולל את רשימת קטגוריות המשנה שלה) ניתן לשבץ באנר בצד שמאל. כמובן שהבאנו את קטגוריית "ניהול, כספים ושיווק" רק כדוגמא, ניתן להכניס את הבאנר שלך בכל קטגוריה באתר.
   • באנר זה מופיע גם בכל תתי-הקטגוריות של אותה קטגוריה ראשית!
   • באנר זה מופיע גם בדף הפרופיל של כל תוכנה שבאותה הקטגוריה! (בכל תוכנה שהקטגוריה בה אתה מפרסם מוגדרת אצלה כראשית, והיא איננה בתשלום)

  3. באנר בתוצאות חיפוש
   בדף תוצאות חיפוש הכולל את רשימת התוכנות המתאימות לחיפוש, ניתן להוסיף באנר משמאל לרשימת התוכנות שהתקבלה. לדוגמא: דף תוצאות חיפוש למילה "שיווק" (זאת כמובן רק דוגמא, הבאנר שלך יכול להופיע בכל תוצאות החיפוש, לפי כל מילה שהגולש חיפש)

  מחירי הפירסום
  סוג הפרסוםחודש אחדשלושה חודשיםשישה חודשיםשנה
  קוביית "תוכנה מומלצת"900 ש"ח2400 ש"ח4200 ש"ח8000 ש"ח
  באנר בקטגוריה400 ש"ח1000 ש"ח1800 ש"ח3500 ש"ח
  באנר בתוצאות חיפוש400 ש"ח1000 ש"ח1800 ש"ח3500 ש"ח

  הערות
  • כל המחירים לפני מע"מ. עפ"י מחירון 5/2022
  • מחירי פירסום הבאנרים הם עבור חומר מוכן, ואינם כוללים הכנת או עיצוב הבאנר. הוראות סגירה יועברו על ידינו
  • המחירים בתוקף עבור הסכמים שייערכו עד 28/6/2022
  לצורך הסברים או קבלת פרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו.
  לחץ כאן ליצירת קשר

   

  חדשות מעולם התוכנה
  27 / 5 / 2022
  מחשבים בכל מקום: החזון החדש-ישן של ענקיות הטכנולוגיה
  טכנולוגיה שנמצאת בכל מקום
  Ambient computing, או מחשוב שנמצא בסביבה, הוא חזון שקיים עוד משנות ה-80 ונוגע לטכנולוגיה שמשתלבת בחיינו בצורה טבעית, ולא מפריעה. האם גוגל תהיה זו שתגשים אותו, ומהן הסכנות שעלולות להיות חלק מאותה הגשמה?
  27 / 5 / 2022
  מנכ"ל גוגל: "ממשלות צריכות לשתף פעולה במאבק נגד פריצות לטלפונים. זה קרב הורדות ידיים"
  סונדאר פיצ
  השם שלו לא מוכר כמו ביל גייטס, וגם לא מושך אש, גיצים ועוקבים כמו אילון מאסק. אבל סונדאר פיצ'אי, מנכ"ל גוגל וחברת–האם שלה, תאגיד הענק אלפבית - שחולשת גם על יוטיוב, ג'ימייל, מערכת ההפעלה אנדרואיד ועוד המון שירותים שאתם ממש לא יכולים בלעדיהם - הוא כנראה האיש החזק ביותר בעולם, ויש שיאמרו בהיסטוריה. בריאיון הוא מדבר על הלקח שלמד בילדות בהודו, מה הוא חושב על כך שגוגל עושה מיליארדים ממידע פרטי על משתמשים, ולמה החליט לסגור את הפעילות שלו ברוסיה. וכן, יש גם ד"ש סמוי לנמסיס מפייסבוק, מארק צוקרברג
  27 / 5 / 2022
  הטכנולוגיה שמוציאה את הסוכר מהחטיפים
  חטיפים של חברת Torr
  הסטארט-אפ Torr פיתח טכנולוגיה לייצור חטיפים ללא צורך בסוכר שידביק יחד את כל הרכיבים - שיטה שסוללת את הדרך לשילובים חדשים ולחטיפים עם קארי ואצות. המוצרים של החברה יגיעו בקיץ למדפים בישראל, והיא מפתחת מכונות שייצרו חטיפים בהתאמה אישית תוך 40 שניות. "צעירים אוכלים שבע ארוחות קטנות ביום והם לא רוצים את מה שההורים שלהם אכלו", אומר מנכ"ל החברה
  20 / 5 / 2022
  הדיפלומט שדוחף את ישראל למטאברס
  איתן וייס
  איתן וייס, מי ששכנע את משרד החוץ להשקיע מיליוני שקלים בפיתוח משחקים לרובלוקס, מקווה להגיע באמצעות הפלטפורמה ל"אוכלוסייה צעירה שהמוח שלה עוד לא הושחת על ידי התעמולה האנטי-ישראלית". לדבריו, מדובר רק ביריית הפתיחה: "ועדה בין-משרדית צריכה לעסוק באתגרים שהמטבארס יביא איתו"
  13 / 5 / 2022
  טכנולוגיות העתיד של עולם הספנות
  טכנולוגיות העתיד של עולם הספנות
  יכולות חיזוי וניתוח מתקדמות, חיסכון במשאבים, מניעת תאונות ובקרוב, נהיגה אוטונומית - עולם הספנות עובר מהפכה טכנולוגית עצומה בשנים האחרונות, במסגרתה זוכה הענף להשתמש בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות שישנו לחלוטין את הדרך בה ספינות שטות על הים. אחת מהחלוצות בתחום היא Orca AI, סטארט-אפ ישראלי ששם לעצמו למטרה להוביל את עידן הספנות האוטונומי, ועל פי מנכ"ל החברה, זה ייקח הרבה פחות זמן משאנחנו חושבים
  06 / 5 / 2022
  עולם הקריפטו מתקרב לנקודת המפנה
  אתריום
  אתריום, רשת הבלוקצ'יין החשובה ביותר כיום, צפויה לעבור בחודשים הקרובים למנגנון חדש לאישור עסקאות שאמור לחתוך את צריכת האנרגיה ב-99% ולקרב אותה למיינסטרים. אבל דברים עלולים להשתבש בתהליך שזכה לכינוי "המיזוג" והושווה להחלפת מנוע תוך כדי טיסה. "כלכלה של מיליארדים נמצאת בסיכון"
  27 / 4 / 2022
  ההתרסקות המהירה של CNN פלוס
  CNN פלוס
  שירות הסטרימינג היה אמור להצעיד את רשת החדשות הוותיקה לעידן חדש, אבל ההרפתקה נגמרה תוך חודש, עם פיטורים של מאות עובדים והפסד של מאות מיליוני דולרים. למה נסגר CNN פלוס והאם יש כאן לקח לשוק הסטרימינג?
  26 / 4 / 2022
  היסטוריית העסקים המלאה של אילון מאסק
  אילון מאסק
  אילון מאסק רכש אתמול את טוויטר תמורת 44 מיליארד דולר, ויצא המנצח מאחד הקרבות העסקיים המותחים שראינו לאחרונה. לפני שהיזם הסדרתי רצה לנהל רשת חברתית, אלו החברות שהוא ניהל, הקים והשקיע בהן עד היום
  26 / 4 / 2022
  איך טוויטר תיראה תחת שלטון מאסק?
  אילון מאסק
  פחות ניטור תוכן, התמקדות בהכנסות ממנויים, הפיכת מטה החברה למקלט לחסרי בית ואולי אפילו ביטול ההשעיה של טראמפ: ההתבטאויות האחרונות של האיש העשיר בעולם מצביעות על הכיוון שאליו עשויה ללכת הרשת החברתית
  16 / 4 / 2022
  המלחמה על טוויטר: כל מה שצריך לדעת
  אילון מאסק ופרג אגרוול
  הניסיון של אילון מאסק להשתלט על הרשת החברתית מסעיר את וול סטריט ואת עמק הסיליקון. מדוע האיש העשיר בעולם מעוניין לרכוש את טוויטר? מה הסיכויים שהוא יצליח לעשות זאת? מהי "גלולת הרעל" שנועדה לעצור אותו? ואיך תיראה טוויטר תחת שרביטו של מאסק הבלתי צפוי? שאלות ותשובות
  15 / 4 / 2022
  ההמבורגר ההיברידי בדרך לצלחת שלכם
  המבורגר
  האישור הרגולטורי של בשר מתורבת מתקרב, אבל המוצרים שנראה בשנים הראשונות יכללו גם שיעור גבוה של חלבון מהצומח. בענף הפוד-טק מקווים שהקבב והעוף ההיברידיים ישכנעו את הקרניבורים לצמצם את צריכת הבשר: "כשאתה מוסיף שומן מתורבת למוצר צמחי, אתה מקבל אפקט אחר לחלוטין"
  12 / 4 / 2022
  החברה שמכניסה את הכלבים למטאברס
  הכלבים של The Digital Pets Company
  אם בני האדם נמצאים בחללים וירטואליים, למה לא לצרף אליהם את ההולכים על ארבע? זה הרעיון שמאחורי הסטארט-אפ החדש The Digital Pets Company, שפיתח כלבים וירטואליים מבוססי AI שאותם הוא מתכוון למכור כ-NFT. "כלבים יכולים לשבור את הקרח ולייצר חיבורים בין אנשים", מסביר המנכ"ל איתי חסיד
  09 / 4 / 2022
  חגיגה לעיניים: העדשות החכמות בדרך
  עדשות המגע של Mojo
  עתיד ללא מסכים: העדשות שפיתחה Mojo יציגו מסרים מהטלפון, יזהו אנשים, ינווטו בדרכים ויספקו מידע על קצב הריצה שלנו. אחרי הכישלון של גוגל גלאס והסרבול של קסדות ה-VR, העדשות עשויות להיות שער הכניסה למטאברס
  01 / 4 / 2022
  אתגר הבינה המלאכותית של השפה העברית
  אישה עם סמארטפון
  מגוגל אסיסטנט ועד לסיכום מידע רפואי: בלי שרובנו מודעים לכך, העובדה שטרם פותח מודל שפה גדול בעברית משפיעה באופן יומיומי על השירות שאנחנו מקבלים במגזר הפרטי והציבורי. מדוע חברות הטכנולוגיה יושבות על הגדר והאם 180 מיליון שקלים שהמדינה משקיעה ב-NLP (עיבוד שפה טבעית) ישנו את התמונה? "זה הצליח בכל השפות, אין סיבה שזה לא יצליח בעברית"
  31 / 3 / 2022
  אדם צובר זיכרונות, אני צוברת צילומי מסך
  צילומי מסך אישה טלפון
  יותר משאני מצלמת אנשים, נופים, רגעים או את עצמי - אני מצלמת מסך. עותקים של עותקים, שמכילים מידע שנמצא ממילא במרחק שני קליקים. במה זה דומה למזכרות שצוברות אבק על המדפים בסלון? מה זה אומר על הזיכרון האנושי? ואיך זה שאני עדיין מפחדת לאבד את הכול?
  29 / 3 / 2022
  מחקר: טיקטוק מגשרת בין יהודים לערבים
  אפליקציית טיקטוק
  רשתות חברתיות זוכות לרוב לביקורת על כך שהן מחזקות את עמדותינו, ואף מקצינות אותן, מאחר שהן מראות לנו רק עוד ועוד ממה שאנו מכירים. מחקר חדש מצא כי בני נוער יהודים, ערבים ופלסטינים נחשפים אלה לאלה בטיקטוק, שנוטה להראות תכנים לוקאליים בניגוד לאינסטגרם שמתמקדת בתכנים גלובליים. "כלי נהדר להנגיש את האחר בקונטקסט פחות מאיים ודמוני"
  28 / 3 / 2022
  הקופים המשועממים בונים אימפריה
  הקופים המשועממים בדרך למטאברס
  אחרי שרכשה שתי קולקציות מתחרות, הכריזה על מטבע הקריפטו ApeCoin וגייסה 450 מיליון דולר, חברת Yuga Labs שמאחורי קולקציית ה-NFT המצליחה Bored Ape Yacht Club, נערכת להשקה של יקום וירטואלי בשם Otherside שבו דמויות NFT ישמשו כאווטארים. השאלה הגדולה: האם הרגולטורים יתערבו?
  25 / 3 / 2022
  תוכנית ההתנתקות של מנויי הסטרימינג
  מלחמת הסטרימינג
  התחרות העזה מטלטלת את שירותי הסטרימינג: 150 מיליון מנויים צפויים להתנתק השנה על מנת לעבור לשירות מתחרה ואולי לשוב בהמשך. "זו תופעה מרתקת", אומר אורן רוזמן מחברת דלויט, "הקלות שבה ניתן להצטרף היא גם חרב פיפיות". האם התחרות תחזיר את הפסקת הפרסומות ותחסל את הבינג'?
  18 / 3 / 2022
  "הבתים והמרחב הציבורי יתמלאו ברובוטים. ויש לזה השפעה בלתי נראית"
  ד"ר הדס אראל והרובוטים
  ד"ר הדס אראל, ראש תחום רובוטים חברתיים במעבדה לחדשנות במדיה באוניברסיטת רייכמן, החליטה לבדוק האם האופן בו רובוט "מתייחס" לאדם עשוי להשפיע על התנהגות אותו אדם כלפי אנשים אחרים בהמשך. התוצאות הפתיעו גם אותה, ולדבריה יש להן השלכות מסוכנות - אבל גם פוטנציאל עצום
  18 / 3 / 2022
  קפיצת המדרגה של הגרפיקה הממוחשבת
  קיאנו ריבס וקארי אן-מוס, 100% בגרפיקה ממוחשבת
  ממשחקי מחשב, דרך תפאורה באולפנים ועד לכפילים של כוכבי המטריקס: הגרפיקה הממוחשבת התקדמה באופן משמעותי בשנים האחרונות - הכל נראה מרשים יותר, מציאותי יותר ומפורט יותר. אילו פיתוחים איפשרו את ההתקדמות הזאת, מה הקשר לבינה מלאכותית והאם בעתיד סרטים יצולמו ללא שחקנים?
  18 / 3 / 2022
  "יחסים מעורפלים עם הקרמלין": למה רוסיה לא חוסמת את טלגרם?
  אם המלחמה בשטח מתנהלת על אדמת אוקראינה, הקרב על התודעה מתרחש ברשת המערבית היחידה שלא נחסמה ברוסיה: טלגרם. שני הצדדים עושים בה שימוש מעשי - מארגון מארבים עד תיאום מתקפות סייבר - אבל גם מניפולטיבי. מה אנחנו לא יודעים על האפליקציה השנויה במחלוקת הזו, חביבתם של שוחרי החופש בעולם, כמו גם של ארגוני פשיעה, האקרים ודיקטטורים
  11 / 3 / 2022
  האינטרנט מקולקל. האם Web3 יציל אותו?
  Web3
  ב-2021 זינקו במאות אחוזים ההשקעות בחברות שמקדמות חזון של אינטרנט עתידי מבוסס בלוקצ'יין. המטרה: להוציא את ענקיות הטכנולוגיה מהתמונה ולהחזיר את השליטה לידיים של המשתמשים. אבל חובת ההוכחה היא על מקדמי ה-Web3, שיצטרכו להראות שהחזון שלהם באמת נועד לשרת את המשתמשים ולא למלא את כיסיהם של משקיעי הקריפטו וקרנות ההון-סיכון
  11 / 3 / 2022
  האיש שנלחם בשמועות כבר עשרים שנה
  חנן כהן
  מחבלים מתאבדים עם שפעת עופות פרוסטטית, בננות נגועות בתולעים וצמח שמרפא את הקורונה: אלה הן כמה מהשמועות המוזרות שחנן כהן הפריך מאז שהקים את אתר "לא רלוונטי". "אנשים אוהבים לפחד ולהפחיד", הוא למד עם השנים, אבל דבר לא הכין אותו לתקופת הקורונה שבה "הפסיכי הפך לנורמלי"
  04 / 3 / 2022
  "נדמה לכם שהאינטרנט נורא? חכו": המלחמה הראשונה שלרשת אכפת ממנה
  האינטרנט הוא חדר מראות מתעתע במיוחד, על אחת כמה וכמה בעיתות משבר. אנחנו מוצאים עצמנו מהופנטים אל מול שלל הדיווחים, העדכונים, התראות הפוש, הציוצים, התמונות והסרטונים - בלי יכולת ממשית להבחין בין אמת לשקר. מוטים בידי אלגוריתם, נסחפים אחרי דיונים ברשת, ובעיקר - לא מסוגלים להפסיק להביט בזוועות
  04 / 3 / 2022
  בן אדם אחרי קוף: קולקציית ה-NFT שהפכה לסמל סטטוס של מיליונרים
  Bored Ape Yacht Club
  Bored Ape Yacht Club, אוסף של 10,000 קופים מאוירים, הפך לפרויקט ה-NFT המצליח ביותר בעולם: ג'סטין ביבר ואמינם שילמו מאות אלפי דולרים כדי להצטרף, מותגים כמו אדידס ויוניברסל עומדים בתור כדי לחתום על שותפויות ומיליונר אחד רכש קוף נדיר במיוחד תמורת 2.8 מיליון דולר. אבל איזה ערך הקופים האלה נותנים לבעלים שלהם והאם הבועה הזאת תתפוצץ מתישהו?
  28 / 2 / 2022
  קופים משועממים, סניקרס ואפילו רוזלך: הכול הופך ל-NFT, אבל איך אפשר להרוויח מזה?
  12 אלף מיצגי נשרים נמכרו ב-14 מיליון דולר. גלריה של 8,700 יצורים מאוירים נחטפה ב-29 מיליון. ויש גם ציורים של קופים ששווים הון ואפילו רוזלך שעולה אלפים. שיגעון ה-NFT - קבצים שנרכשים באסימון דיגיטלי ואינם ניתנים להעתקה - מגלגל מיליארדים, והקהילה הישראלית שהתמכרה לתופעה הולכת ומתרחבת. המבקרים בזים למי שמעז לקרוא לזה אמנות, אבל את רוכשי ה-NFT, שנהנים ממסיבות על יאכטות וחופשות מפנקות, זה לא מעניין. כבר נפל לכם האסימון?
  25 / 2 / 2022
  רובוטים, רחפנים ומיזוגים: עתיד משלוחי האוכל לפי מנהל Grubhub ישראל
  רובוט באוניברסיטה
  מרכז הפיתוח הישראלי של ענקית המשלוחים האמריקאית, Grubhub, הוא היחיד מחוץ לארה"ב. בארץ מפתחים טכנולוגיה ייחודית עבור החברה - שמאפשרת לייעל את הזמנת האוכל עבור סטודנטים, אורחי מלונות ואצטדיונים. המנכ"ל טמיר קליין: "הקורונה האיצה דברים, גרמה לאנשים להעז יותר"
  23 / 2 / 2022
  "אנחנו עוזרים 5 שעות ביום לאנשים שנחסמו באינסטגרם, כי החברה לא נותנת מענה"
  אושר רווח ובר שלג, מקימי קבוצת "חסמו לי את האינסטגרם - עזרה ותמיכה"
  כשבר שלג נחסמה מאינסטגרם, היא הבינה את הקשיים שאיתם מתמודדים משתמשים רבים, והחליטה להקים קבוצת פייסבוק שתסייע להם. שלג, בן זוגה ומנהל נוסף מקדישים שעות ארוכות כדי לעזור למשתמשים שלא מקבלים מענה. "אנשים מהשורה יכולים לתת פתרון, אבל לעובדי מטא אין מושג מה לעשות?"
  20 / 2 / 2022
  הישראלי הבכיר באפל: "כשמחפשים ריכוז גבוה של מהנדסים מעולים וכישרון - ישראל זה המקום"
  ג
  שני מעבדי הדגל החדשים של המק, המוח של האפל-ווטש, זיהוי הפנים באייפון, בקרי האחסון במכשירי אפל - כל אלה נוצרו במרכז הפיתוח של החברה בארץ, שבחודש הבא יחגוג עשור להקמתו. ג'וני סרוג'י, סגן נשיא אפל והישראלי הבכיר בתעשיית ההיי-טק העולמית, מסיר את מסך הסודיות סביב המרכז, חושף את הדרך שבה מתקבלות החלטות באפל, ומספר על ילדותו ובגרותו בחיפה ועל המודלים לחיקוי שצבר פה לאורך הדרך
  18 / 2 / 2022
  גן עדן של נוכלים: הצד האפל של ה-NFT
  קולקציית Bored Ape Yacht Club
  הטרנד הגדול של 2021 אומנם מסרב לדעוך, אך בתקופה האחרונה נראה שחלה התפכחות מסוימת לגבי הסכנות סביבו: פלטפורמות המסחר מתקשות להיאבק במבול הזיופים וההונאות, והסוחרים מגלים על בשרם עד כמה הבלוקצ'יין אינו סלחני לטעויות. "לעשות כסף מהיר? זאת מחשבה נחמדה, אבל הסיכון עצום"

  יצרן / משווק תוכנה?

  האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

  כרגע גולשים באתר: 54 משתמשים