לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
תוצאות חיפוש לחיפוש חדש - לחץ כאן

אודות אמ.אס.איי תוכנה הנדסית בע"מ


חב' אם. אס. איי תוכנה הנדסית בע"מ התחילה את פעילותה בשנת 1986 כנציגה הבלעדית בישראל של החברה האמריקאית MSC אשר מפתחת ומשווקת משנת 1963 משפחת תוכנות אנליזה באלמנטים והפרשים סופיים ומקובלת כמובילה בעולם בתחומה.

תוכנת הדגל של MSC היא -MSC Nastranשהינה התוכנה הגדולה והמקיפה ביותר לאנליזות כלליות ((General Purpose באלמנטים סופיים (חישובי חוזק, רעידות ומעבר חום), ומשלימות אותה תוכנות נוספות שרכשה ופיתחה ,MSC שהידועות מבניהם הם -Adams(קינמאטיקה ודינאמיקה של מנגנונים (,Marc-(אנליזות מאד לא ליניאריות),-Dytran (אנליזות באנרגיות גבוהות וזמנים קצרים), Actran-(אנליזות אקוסטיות) ואחרות, במטרה לכסות את כל תחום האנליזות המכאניות.

התוכנות שמפתחת MSC מבוססות על טכניקת האלמנטים הסופיים, הפרשים סופיים, משוואות תנועה, אוילר ולגרנז', לחישובי חוזק, רעידות, מעבר חום, אי ליניאריות עמוקה, ניתוח תופעות אלסטו-פלסטיות והידרודינמיות באנרגיות גבוהות, זמנים קצרים ומעוותים גדולים, קינמאטיקה ודינאמיקה של מנגנונים, התעייפות, אוירואלסטיות, חישול, עיבוד מתכות, בסיסי נתונים חומרים הנדסיים.

חברת MSI ריכזה בתחילה את עיקר פעילותה סביב תוכנת MSC Nastran אולם, במרוצת השנים, הלכו ותפסו מקום נכבד בעיסוק החברה גם התוכנות האחרות של MSC בנושאי אנליזות מכאניות ייעודיות.

חב' MSI הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה ומייצגת בארץ גם את החברות הבאות:
TICRA- אנליזות אנטנת רפלקטור; Simufact- אנליזות חישול, שיחול ועיבוד מתכות בקור; Phoenix Integration- תוכנות אופטימיזציה תומכות החלטה; Flownex- סימולציית ,CFD חד ודו פאזית, במערכות צנרת ומערכות סגורות; Mechanical Division ,-Mentor אנליזות זרימה ומעבר חום בכלל ובכרטיסים ולוחות אלקטרוניקה בפרט.

פעילות חב' MSI כוללת שיווק, מכירה, התקנה, הדרכה בהפעלה, מתן קורסי הדרכה בנושאי אנליזה שונים (רוב קורסי ההדרכה שמוצעים ע"י חברת MSC בעולם ניתנים ע"י חברת MSI בישראל באמצעות צוות הדרכה מקומי) תמיכה שוטפת בשימוש בתוכנה, ייעוץ והדרכה בביצוע עבודות אלמנטים סופיים (.(F.E וביצוע עצמי של פרוייקטי אנליזה.

את פעילויות MSI מנהלים האנשים הבאים:
זאב צמיר - מנהל. תואר ראשון בהנדסת מכונות, תואר שני במנהל עסקים. 35 שנות ניסיון בתעשייה מזה 25 שנים בניתוח, שיווק ויישום מערכות משובצות מחשב, תיב"ם ואנליזה.

דוד סלטון - מנהל טכני, תואר שני בהנדסת מכונות באלמנטים סופיים. 30 שנות ניסיון באנליזות וסימולציות ממוחשבות בטכנולוגית אלמנטים והפרשים סופיים בתעשייה, בהדרכה, ייעוץ וביצוע פרויקטים.

אורן מירום - מנהל מכירות תוכנות נבחרות. תואר ראשון בהנדסת מכונות, תואר שני במנהל עסקים. 15 שנות ניסיון בשיווק ומכירות תוכנות סימולציה ואנליזה לתעשייה.

דר' מישל אזולאי - אחראי תוכנות נבחרות, בניהם סימולציות תנועה של מנגנונים, משפחת תוכנות ה- ,SimXpert תומך בנוספות. יועץ, מדריך ומבצע פרויקטים. תואר שלישי בהנדסת מכונות. כ- 10 שנות ניסיון באנליזות וסימולציות ממוחשבות בתעשייה, ייעוץ, הדרכה וביצוע פרויקטים.

בין לקוחותיה העיקריים של חברת MSI נימנים מערכת הביטחון, התעשיות הביטחוניות, תעשיות ההיי-טק ומוסדות השכלה אקדמית כמו:
תע"א, אלתא, תע"ש, רפא"ל, צה"ל, משהב"ט, אלביט מערכות, אלביט-אלאופ, אלביט-מלטים, ישקר/טכ' להבים, פלסן, ארונאוטיקס, סולתם, אורבוטק, HP, סימנס מערכות סולאריות, הטכניון, אונ' ת"א, האונ' העברית, אונ' בן-גוריון, אורט בראודה, מכללת סמי שמעון ועוד...


תוכנות המיוצרות / משווקות על ידי אמ.אס.איי תוכנה הנדסית בע"מ (13 תוצאות)

MSC/Patran הינו קדם/אחר מעבד לתוכנות MSC ולתוכנות אחרות
:Simufact/Forming הינה תוכנה ייעודית להדמיה (סימולציה) של תהליכי חישול חישול, שיחול, עירגול, משיכה עמוקה, ועיבוד פחים
MSC/SimXpert הינו הדור החדש של קדם/אחר מעבד עבור כל MSC
MSC/NASTRAN היא תוכנה כללית לניתוחי חוזק ומעבר חום בעזרת מחשב בטכניקת האלמנטים הסופיים.
תוכנת Mentor/FloEFD הינה תוכנת CFD ומעבר חום, תלת מימד מלאה, מאפשרת לבצע סימולציה ואופטימיזציה למודל הגיאומטרי המקורי של המוצר המתוכנן ללא צורך בהעברה או תרגום המודל.
סימולציה של אנטנות צלחת/רפלקטור סימולציה של אנטנות מחזר, כולל מספר תת-מחזרים והסתרות תוכנה כללית לאנליזה של אנטנות מחזר. התוכנה מאפשרת לנתח מחזר בודד או מספר כלשהו של מחזרים עם מבחר של אפשרויות להגדרת משטחי-המחזרים ועקומי הקרינה של הזנים. התוכנה משת...
תוכנה לחישובי מעבר-חום בטכניכת ההפרשים הסופיים
MSC Marc הינה תוכנת חוזק בטכנולוגית האלמנטים הסופיים, ייעודית לאנליזות סטטיות מאד לא לינאריות אשר ברובם אינם מכוסות כראוי ע"י תוכנות חוזק כלליות.
תוכנה לחישוב אורך החיים של חלקים מכניים
Easy5 הינה תוכנת מידול וסימולציה ויזואלית של מערכות פיסיקליות, הכוללת בלוקים ופונקציות פיזיקליות פרמטריות, המאפשרים בניה והרצה אינטראקטיבית, דינמית, לינארית ולא לינארית, במישור הזמן, של המערכות
MSC/Dytran הינה תוכנה D3 לניתוח תופעות דינמיות, אלסטופלסטיות, והידרודינמיות במהירויות ואנרגיות גבוהות, זמנים קצרים, הזזות ועיוותים גדולים, ובאינטרקציה של זורם ומוצק.
Adams הינה תוכנה לסימולציה תנועה קינמטית ודינמית של מנגנונים ומערכות מכניות
POS הינה תוכנה לאופטימיזציה גיאומטרית של משטח מחזר מטיפוס Offset
 

סגור חלונית תמונה מוגדלת
תמונה מוגדלת


 

חדשות מעולם התוכנה
26 / 11 / 2021
הישראלים שרוצים לכבוש את המטאברס
הטכנולוגיה של חברת Eyeway Vision
לצד ענקיות הטכנולוגיה, גם בישראל נערכים לאינטרנט העתידי. "יש מין רנסאנס וצוקרברג מאוד עזר לנו", מודה גלעד טלמון, מנכ"ל Tetavi שיוצרת אווטארים ריאליסטיים. בוריס גרינברג מ-Eyeway Vision שמפתחת משקפי מציאות רבודה: "רוצים להיות התשובה לאפל". הדרך למטאברס - כתבה ראשונה בסדרה
20 / 11 / 2021
שידורי המהפכה: לייב איכותי מכל סמארטפון
מייסדי אומניסטרים, חגי אברהם ואבי שריר
בלי ניידת שידור ובלי ציוד מסורבל: הסטארט-אפ הישראלי אומניסטרים רוצה להפוך את הסלולרי שלכם לתחנת שידורים חיים לכל דבר. ממסיבת יום הולדת עד משחקים בליגת בתי הספר - כך, באיכות 4K, תוכלו לשדר במקביל בכל הרשתות החברתיות ובאינטרנט. פייסבוק וגוגל? "הן רחוקות מזה שנות אדם"
10 / 11 / 2021
מה קונים? 21 גאדג'טים שלא ידעתם שאתם רוצים
ריי-באן סטוריז
מצלמת מעקב שמחלקת לכלב חטיפים, בקבוק מים שמנקה את עצמו, מצלמה שהיא גם מדפסת ניידת ורמקול שמופעל מכוח זרם המים במקלחת: חודש הקניות העולמי כבר פה, וזו הזדמנות מצוינת להתחדש בגאדג'טים שלא היה לכם מושג שאתם ממש צריכים
29 / 10 / 2021
"איבד את הדרך": מה קורה במערך הסייבר?
יגאל אונא
התנהלות כוחנית, ניגוד אינטרסים ואוזלת יד: לידי ynet הגיעה שורה של עדויות, כולל של אנשים שהיו בתוך המערכת, שמעלות ספקות לגבי יעילותה של הגנת הסייבר הישראלית. הטענה המרכזית: המערך מגיע לקורבנות כדי לאסוף מודיעין, אך לא מספק להם פתרונות. ראש הארגון, יגאל אונא, מגיב לביקורת: "התערבות בשטח כמו בשנה וחצי האחרונות לא הייתה מעולם"
29 / 10 / 2021
מטא והמטאברס: הסיפור שמאחורי השם החדש של פייסבוק
פייסבוק חושפת את השם החדש META
המיתוג החדש של פייסבוק משקף נקודת מפנה שבה מעבירה החברה את כובד המשקל מהרשת החברתית לבניית מוצרים חדשים שיהיו חלק מהמטאברס - הגלגול הבא של האינטרנט. במשך שעה וחצי הציג צוקרברג חזון עתידני לחיים שלנו ברשת, אבל הדרך לשם תהיה ארוכה ויקרה ואפל אורבת מעבר לפינה
26 / 10 / 2021
הנהגים מתוסכלים: מה עובר על ווייז?
אפליקציית ווייז
מצב התנועה בכבישים הולך ומחריף - ואפליקציית ווייז, הנווט האולטימטיבי של נהגי ישראל, לא מפסיקה לעורר את זעם הנהגים: חישוב זמנים שגוי, עיקופים מיותרים, ומסלולים בדרכים צדדיות ופקוקות. נהג: "הווייז השתגע. הוא בוחר מסלולים מוזרים ואני כל יום מאחר ליעד. בזמן האחרון כל פעם שהוא מציע לי מסלול אני מאלתר מסלול אחר". ווייז: "שינוי צפוי כבר בשבועות הקרובים"
24 / 10 / 2021
משלוחים עד למושב וצפייה מאינספור זוויות: הטכנולוגיה שתשנה את חוויית המגרש
אצטדיון הכדורגל
כבר בעוד חצי שנה תוכלו לשבת ביציע ולצפות במשחק גם בנייד, להריץ מהלכים לאחור ולוודא במדויק אם היה פנדל או נבדל. משעמם? צפו בלייב במשחקים אחרים. רעבים? הזמינו באפליקציה המבורגר וקבלו אותו ישירות למושב. כך יהפוך אצטדיון הכדורגל בפתח–תקווה לרשת הדור החמישי הפרטית הראשונה בישראל
22 / 10 / 2021
בזכות שלושה חיילים: הקוונטום מגיע לצה"ל
קורס קוונטום בצה"ל
עידן קינן, פז שקרוקה ויובל יעקובי, שלושה "חיילים פשוטים" מפלוגת הקשר החיילית של הנח"ל, הצליחו לרתום תתי-אלופים ומומחים ממיקרוסופט, ממשרד הביטחון ומהאקדמיה כדי לייסד קורס צבאי ראשון למחשוב קוונטי. "הרגשנו שאנחנו יכולים לעשות יותר"
21 / 10 / 2021
חייבים לעצור את האנשים הסינתטיים
אותטיקס זהויות סינתטיות
יש להם עבודה, תעודת זהות, אולי אפילו חשבון בנק. יש רק בעיה אחת: הם לא אמיתיים. אנשים סינתטיים משמשים פושעי רשת ליטול הלוואות, להלבין כספים ולבצע רמאויות שונות. חברת AU10TIX הישראלית עוזרת לחברות כמו גוגל, טוויטר ופייפאל לעלות על הנוכלים. "אין מצב שזהות סינתטית לא תשאיר טביעת אצבע"
19 / 10 / 2021
ראש מערך הסייבר: "זקוקים לעוד סמכויות"
יגאל אונא
יגאל אונא משוכנע שמתקפת הכופר על בית החולים הלל יפה היא אירוע פלילי ולא לאומני: "החשד הוא שהייתה כאן חולשה שלא טופלה מספיק מהר". הוא קורא לאשר את חוק הגנת הסייבר, "כדי לוודא שפרצות נסגרות במהירות"
15 / 10 / 2021
ראש תחום הבטיחות בפייסבוק בריאיון ל-ynet: "לא שמעתם את הסיפור המלא"
אנטיגונה דייוויס
אנטיגונה דייוויס טוענת שהיא גאה לעבוד בפייסבוק, מתעקשת שצוקרברג עדיין ראוי להנהיג - ומאשימה את הבינה המלאכותית בחלק מהבעיות. "אין לנו תמריץ מסחרי או מוסרי לספק לאנשים חוויה שלילית", היא אומרת בריאיון בלעדי ל-ynet בעיצומה של אחת התקופות הסוערות בתולדות החברה
15 / 10 / 2021
"טרפת כוח האדם בהייטק היא עובדה, אני לא יכול לייפות את זה"
גיא אזרד
גיא אזרד, מנכ"ל מארוול ישראל, עומד בראש חטיבה עם מאות עובדים שאמורה לייצר לחברת השבבים העולמית 150 מיליון דולר בשנה, הוביל בשמה רכישה של מעל מיליארד דולר ולא מתכנן לעצור כאן. "מצפים מאיתנו להרבה מאוד הכנסות נוספות", הוא אומר בריאיון ל-ynet
12 / 10 / 2021
איך מרסנים את פייסבוק? אלה האפשרויות
פייסבוק תקלה צנזורה
בארה"ב, באירופה וגם בישראל מדברים ברצינות על רגולציה חדשה על פייסבוק בעקבות חשיפות המדליפה פרנסס האוגן. מפירוק ענקית הטכנולוגיה לכמה חברות, דרך הסרת החסינות המשפטית שלה על התבטאויות משתמשים ועד ההצעה לחייב אותה לשתף מידע עם פלטפורמות מתחרות - אלה החלופות
12 / 10 / 2021
עובדת על העברית: גוגל אסיסטנט מתחדשת
גוגל אסיסטנט
הסייעות הקוליות עוד לא הגיעו לישראל אבל בארה"ב הן חדרו כבר לכל בית שני. בשבוע הבא תחשוף גוגל תכונות חדשות של הסייעת שלה, שיודעת כבר (חלקית) להקריא עמודי אינטרנט והודעות וואטסאפ בעברית. סיבה לתקווה?
10 / 10 / 2021
בזמנכם החופשי: העתיד של השעונים החכמים
אפל ווטש 6
יצרניות השעונים החכמים משפרות את היכולות: חיי סוללה ארוכים יותר, ניטור מדדים רפואיים והעברת המידע לצוותים הרפואיים וגם אספקת כוח מחשוב למשקפי מציאות רבודה שאולי יחליפו את הסמארטפון - זה רק עניין של זמן
08 / 10 / 2021
בלי לצאת מהבית: בהופעה וירטואלית כבר הייתם?
דמויות האוואטר של Twenty One Pilots מתוך המופע ברובלוקס
אריאנה גרנדה הופיעה בפורטנייט, Twenty One Pilots כבשו את רובלוקס ואבבא מתאחדת בתור הולוגרמות: הופעות וירטואליות, טרנד שתפס תאוצה בקורונה, כאן כדי להישאר. גם אם לעולם לא יחליפו את ההופעות החיות, הן מציעות שורת הזדמנויות לכל המעורבים וכבר מושכות עשרות מיליוני צופים
06 / 10 / 2021
האם ווינדוס 11 מיועדת לגברים בלבד?
ווינדוס 11
"הקלד כאן", "בחר צג", "פגוש ושוחח": מיקרוסופט השקיעה לא מעט במערכת ההפעלה החדשה שלה, אבל נשארה הרחק מאחור בכל הקשור לשפה רב-מגדרית. חבל שחברה הממתגת את עצמה כשוויונית מתעקשת לפנות גם למשתמשות בלשון זכר בלבד
05 / 10 / 2021
עשור למותו: רגעי המפתח של סטיב ג'ובס
סטיב ג
המכונית שמכר בשביל להקים את אפל, ההדחה הכואבת בשנות השמונים, ההקמה של אולפני פיקסאר ושנות הקאמבק שהגיעו לשיאן עם השקת האייפון ב-2007. התחנות החשובות בחיי סטיב ג'ובס, המנכ"ל המיתולוגי של אפל
05 / 10 / 2021
היא כאן: כל מה שצריך לדעת על ווינדוס 11
ווינדוס 11
האם חייבים לשדרג? כמה זה עולה? האם יש גרסה בעברית? על אילו מחשבים היא תעבוד? מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט מתחילה להגיע למחשבים שלנו - הנה התשובות לשאלות החשובות
01 / 10 / 2021
הוליווד כבר לא צריכה לדמיין: ההפקות הווירטואליות מחליפות את המסך הירוק
צילומי הסרט "קרב אוויר"
במקום לשתול גרפיקה ממוחשבת בדיעבד, ביותר ויותר אולפנים מצלמים את האפקטים החזותיים בזמן אמת בעזרת מסכי LED ענקיים ותוכנות תלת-ממד מתקדמות מעולם הגיימינג. בתקופת הקורונה הטכנולוגיה הזאת הצילה לא מעט סדרות וסרטים כשאיפשרה לצלם באולפן במקום לטוס לאתרים מרוחקים. גם לישראל זה כבר הגיע: "אפשר לצלם 14 שעות של שקיעה, השמש לא תזוז"
30 / 9 / 2021
רשימת השמעה: כך תיצרו בעצמכם פודקאסט מוצלח ותבנו קהילת מאזינים רחבה
רוצחים סדרתיים, מחלוקות עומק בחברה הישראלית, פוליטיקה, ספורט, מוזיקה, קולנוע והרבה היסטוריה: רק לפני חמש-שש שנים בקושי ידענו מה זה פודקאסט, והיום יש בישראל כבר יותר מ-800 פודקאסטים בנושאים שונים שמשודרים ברשת, והתופעה רק מתפשטת. מה אנחנו אוהבים לשמוע בהסכת שלנו, כמה עולה ליצור פודקאסט, איך יוצרים קהל מאזינים, והאם זה רווחי? שימו אוזניות ותשמעו
20 / 9 / 2021
"הייתי עובד יזע בסדנת CAPTCHA"
מרכז מחשבים בהודו
פושעי סייבר מביסים את שאלוני ה-CAPTCHA לסינון רובוטים באמצעות ניצול של אלפי עובדים קשי-יום בחוות קפצ'ה במדינות העולם השלישי. דן וודס, סוכן CIA לשעבר, חדר לחוות הקפצ'ה במסווה של עובד דחק ונדהם מהתגמול העלוב. "אין סיבה יותר שיהיו קפצ'ה, הם רק מוסיפים סרבול לשימוש באינטרנט"
15 / 9 / 2021
ד"ר קירה רדינסקי: "האדם שיחיה 200 שנה כבר נולד"
אחרי שעד גיל 30 היא הספיקה לעשות כל מה שאנשים רגילים לא עושים בחיים שלמים, ד"ר קירה רדינסקי מסתערת על העניין האחרון שיכול לעצור אותה: "המוות הוא הדבר היחיד שהוא מובטח ולא הסתברותי, וזה מאוד מעציב אותי". בשיחה עם רענן שקד היא מסבירה איך סטארט-אפ הבינה המלאכותית שהיא מובילה יוכל להתריע על מגפות לפני שהן פורצות, איך זה להכיר את בעלך בגיל שמונה, ולמה כל השינויים הגדולים בישראל יגיעו בסוף ממשוגע אחד שיצליח
14 / 9 / 2021
הצצה למטאברס: ביקרנו בפלטפורמת המציאות המדומה של פייסבוק
פייסבוק Horizon Workrooms
קודם אתם מעצבים אווטאר בדמותכם, אחר כך אתם סורקים את המחשב והמקלדת והופ, אתם מוצאים את עצמכם בפגישת עבודה וירטואלית באפליקציית Horizon Workrooms של פייסבוק. התנסינו בטכנולוגיה החדשה והמסקרנת, שחלקים משמעותיים ממנה מפותחים בתל אביב
13 / 9 / 2021
דייסון V15: משוכלל ביותר, יקר בטירוף, פופולרי להחריד
דייסון V15
בדקנו את שואב האבק דייסון V15, ספינת הדגל השואבת של החברה, עם שכלולים כמו תאורת לייזר וחיישן מונה חלקיקי אבק. הגענו (שוב) למסקנה שהוא שואב האבק המשוכלל ביותר בשוק, אבל האם זה מצדיק את תג המחיר הגבוה? התשובה של השוק היא כנראה "כן"
10 / 9 / 2021
הצצה לאינטרנט של העתיד: הכירו את Roblox
אפליקציית רובלוקס
פלטפורמת רובלוקס קיימת כבר 17 שנים, אך בזכות הקורונה הצליחה לסחוף אחריה עשרות מיליוני משתמשים שיוצרים משחקים, צופים בהופעות ורוכשים מוצרים וירטואליים. מטרת העל שלה היא לבנות את ה"מטאברס", הגלגול העתידי של האינטרנט, אבל בדרך לשם היא תצטרך להתגבר על לא מעט ביקורת ואתגרים
06 / 9 / 2021
הווייז הצה"לי מנווט חיילים בשדה הקרב
מפעילות לוויינים ביחידה 9900
יחידה 9900, יחידת המיפוי של צה"ל והאחות הקטנה והפחות מוכרת של 8200, מטיסה רחפנים ולוויינים, מייצרת שדות קרב וירטואליים בתלת-ממד ויודעת להפיק תועלת גם מתמונות סלפי תמימות שעולות לרשתות החברתיות
06 / 9 / 2021
ממשקפי מציאות רבודה עד רחפני משלוחים: הטכנולוגיות של העתיד
משקפי מציאות רבודה ורחפן משלוחים
יום אחד ניזכר בשנת 2021 ולא נבין איך חיינו ככה: בעשור הקרוב משקפי מציאות מדומה ורבודה יהפכו את האינטרנט לתלת-ממדי, רובוטים ורחפנים יביאו לנו משלוחים, צ'אטבוטים ידברו איתנו כמו בני אדם, המסכים שלנו יתקפלו או יתגלגלו ונקנה שברירים של דירות באמצעות בלוקצ'יין. תחזית טכנולוגית
03 / 9 / 2021
"לא מתחרים באמזון": החזון העתידני של פייסבוק לחוויית הקניות אונליין
קניות בפייסבוק
הקורונה עודדה את פייסבוק להגביר את המאמצים בתחום המסחר האלקטרוני. בראיון ל-ynet מסבירים יובל קסטן ושירלי אמסטרדם, שני בכירים בחברה, מה מייחד את מה שהם בונים ("החווייה היא קודם כל חברתית"), איך טכנולוגיות AI ו-AR יהפכו לחלק מהדרך בה אנחנו קונים, ולמה מישראל תצא הבשורה
27 / 8 / 2021
קנו לעצמכם גאדג'ט לחג: 5 המלצות
בושם רובוט פאקו רבן
מברשת שיניים חכמה, בושם עם שבב NFC, מקלדת ועכבר שאפשר לשטוף במדיח ועוד: רגע לפני החגים בדקנו כמה חפצים שישמחו את חובבי הטכנולוגיה

יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 421 משתמשים