לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
תוצאות חיפוש לחיפוש חדש - לחץ כאן

אודות בנארית בע"מ


לחץ על התמונה להגדלה
אם אתה בתחום הבנייה, אתה לבטח כבר מכיר את שמה של חברת בנארית. כי היום, שלושה עשורים לאחר שנוסדה, התוכנות הייעודיות ותוכנות הניהול של בנארית הן כבר חלק בלתי נפרד מענף הבנייה בישראל.
היכרות רבת שנים עם תחום הבנייה בישראל ודגש על צרכיו ונוחותו של המשתמש, אפשרו לנו לפתח ולשווק באופן בלעדי את תוכנת המדף המודולרית 'בנארית' , אשר ממנה נהנים כבר למעלה מ- 7,000 לקוחות ומעל ל-40,000 משתמשים - היקף חסר תקדים במונחים ישראליים.

בין לקוחותינו - משרדי ממשלה, צה"ל על כל חילותיו, רשות הדואר, מעצ, חברת מבני תעשיה, עיריות ירושלים, חיפה, ראשון לציון, רעננה ועוד, וכן חברות קבלניות כדוגמת אורתם-מליבו, אוליצקי, ארנסון, רם אדרת, מטלפרס, משרדי ניהול פרויקטים רבים ומשרדי תכנון מהמובילים בארץ.

מתוך ראיה לעתיד, אנחנו לא מפסיקים לחדש! עם אצבע על הדופק ועם רצון להמשיך ולהעניק לענף הבנייה כלים חדשניים ופשוטים כדי להתמודד עם צרכים מעודכנים, אנחנו ממשיכים לשדרג את תוכנת בנארית ומפתחים מודולים נוספים ויכולות מתקדמות.

היום, מאפשרת התוכנה לקבלנים, לחברות קבלניות, למנהלי פרויקטים ולחברות תכנון לפעול ביעילות וברווחיות, תוך שליטה ובקרה מרמת המאקרו בכל הפרויקטים אותם מבצעת החברה, ועד לכמויות ולעלויות החומרים ושעות העבודה, שמהווים מרכיב בסעיף כתב הכמויות, המכרז או החשבון המוגש.

לשכות השירות של בנארית בתל-אביב ובכרמיאל מעניקות שירותי משרד והפקה למכרזי בנייה.תוכנות המיוצרות / משווקות על ידי בנארית בע"מ (15 תוצאות)

תוכנה לביצוע הזמנות רכש , ניהול ובקרת כל המשאבים המופנים לפרויקט, החל מחומרי עבודה הנרכשים מהספקים השונים, דרך שעות וימי עבודה של עובדים/קבלנים, וכלה בהוצאות תקורה ומלאי מחסנים.
בקרה על צריכת המשאבים בפרויקט ביחס לתכנון, המתבססת על ניתוח סעיפי כתב הכמויות של החוזה, על כמויות הביצוע מהחשבונות החלקיים, על רכישות מהספקים ועל דיווחי שעות/ימי עבודה של עובדים וקבלנים.
בקרה כספית על ההכנסות וההוצאות בפרויקטים, המתבססת על נתוני הביצוע בחשבונות החלקיים, על נתוני הרכש והאספקה המוזנים לתוכנת ניהול משאבים ועל התשלומים והתקבולים בפועל.
תמחור הפרויקט, כולל העמסת עלויות תקורה ואחוזי רווח רצויים, על ידי ניתוח סעיפי כתב הכמויות למרכיבים מתוך קטלוג משאבים, מחירוני ספקים והצעות מחיר של קבלני משנה.
תוכנת 3D/2D תואמת אוטוקד בעלות של 2,100 ש"ח לעמדה לגירסת Professional.
עיון בקבצי שרטוט סטנדרטיים מתוך בנארית חלונות, תוך כדי עבודה על כתב כמויות החשבון, חישוב כמויות ועוד... אפשרות לפתיחת קבצי PLT
תוכנה לניהול כל מערכת החשבונות בין היזם, הקבלן הראשי וקבלני משנה. מודול מתווסף לכתב כמויות וחשבונות.
תוכנה לניהול הזמנות עבודה במסגרת הסכם מחירים שוטף לתקופה מוגדרת. מודול מתווסף לכתב כמויות וחשבונות.
תוכנה לקליטה, עריכה והפקה של כתבי כמויות לצרכי אמדן, מכרז והגשת הצעת מחיר. התוכנה כוללת דפדפן שרטוטים.
תוכנה לחישוב כמויות עבודות עפר עפ"י חתכים לרוחב. מאפשרת הפקת דוחות חישוכ כמויות מילוי, חפירה וחישוף.
תוכנה להפקה וניהול של חשבונות חלקיים וסופיים על סמך כתב הכמויות ונתוני החוזה הכספים שסוכמו בין הצדדים. מודול מתווסף לכתב הכמויות.
תוכנה לביצוע השוואת הצעות מחיר מקבלנים, על סמך כתב הכמויות שניתן לקבלן בתדפיס, או על גבי דיסקט. מודול מתווסף לכתב הכמויות
תוכנה להפקת המכרז על גבי קובץ / דיסק און קי הכוללים תוכנה למילוי הצעת המחיר ואת כתב הכמויות של המכרז .
תוכנה לביצוע חישוב כמויות באמצעות מבחר נוסחאות קיימות תוך קישור בין המקום בשטח לסעיף. מודול מתווסף לכתב הכמויות.
מערכת לניהול כל מסמכי הפרויקט, רשימות כלליות של מזמינים, קבלנים, ספקים וכו', ניהול הרשאות וקטלוגים. התוכנה מותאמת לעבודה עם קטלוגי הסעיפים החדשים של משרד הבטחון ומעצ.
 

סגור חלונית תמונה מוגדלת
תמונה מוגדלת


 

חדשות מעולם התוכנה
Microsoft Dynamic CRM
מה באמת עומד מאחורי השם הטכנולוגי המתקדם שהפך אותה לאבן דרך בעולם ניהול קשרי הלקוחות כמעט בכל ארגון בעולם?

שירותי ענן
בעקבות השימוש המאסיבי שלנו במשך השנים כגולשים באינטרנט, הומצאה שיטה לסנכרן את המידע שלנו בכל מקום על גבי מחשב אחד

לימודי בניית אתרים
הצעד הראשון עבור כל שמעוניין להתברג בתעשיית בניית אתרים הוא לבחור מסלול לימודי בניית אתרים. מה מתאים לך?


יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 45 משתמשים