לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
תוצאות חיפוש לחיפוש חדש - לחץ כאן

אודות בנארית בע"מ


לחץ על התמונה להגדלה
אם אתה בתחום הבנייה, אתה לבטח כבר מכיר את שמה של חברת בנארית. כי היום, שלושה עשורים לאחר שנוסדה, התוכנות הייעודיות ותוכנות הניהול של בנארית הן כבר חלק בלתי נפרד מענף הבנייה בישראל.
היכרות רבת שנים עם תחום הבנייה בישראל ודגש על צרכיו ונוחותו של המשתמש, אפשרו לנו לפתח ולשווק באופן בלעדי את תוכנת המדף המודולרית 'בנארית' , אשר ממנה נהנים כבר למעלה מ- 7,000 לקוחות ומעל ל-40,000 משתמשים - היקף חסר תקדים במונחים ישראליים.

בין לקוחותינו - משרדי ממשלה, צה"ל על כל חילותיו, רשות הדואר, מעצ, חברת מבני תעשיה, עיריות ירושלים, חיפה, ראשון לציון, רעננה ועוד, וכן חברות קבלניות כדוגמת אורתם-מליבו, אוליצקי, ארנסון, רם אדרת, מטלפרס, משרדי ניהול פרויקטים רבים ומשרדי תכנון מהמובילים בארץ.

מתוך ראיה לעתיד, אנחנו לא מפסיקים לחדש! עם אצבע על הדופק ועם רצון להמשיך ולהעניק לענף הבנייה כלים חדשניים ופשוטים כדי להתמודד עם צרכים מעודכנים, אנחנו ממשיכים לשדרג את תוכנת בנארית ומפתחים מודולים נוספים ויכולות מתקדמות.

היום, מאפשרת התוכנה לקבלנים, לחברות קבלניות, למנהלי פרויקטים ולחברות תכנון לפעול ביעילות וברווחיות, תוך שליטה ובקרה מרמת המאקרו בכל הפרויקטים אותם מבצעת החברה, ועד לכמויות ולעלויות החומרים ושעות העבודה, שמהווים מרכיב בסעיף כתב הכמויות, המכרז או החשבון המוגש.

לשכות השירות של בנארית בתל-אביב ובכרמיאל מעניקות שירותי משרד והפקה למכרזי בנייה.

סגור חלונית תמונה מוגדלת
תמונה מוגדלת


 

חדשות מעולם התוכנה

יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 265 משתמשים