לדף הבית
שלום אורח התחבר
 
תוצאות חיפוש לחיפוש חדש - לחץ כאן

אודות MessageNet Distribution


לחץ על התמונה להגדלה
MessageNet הינה מפיצה בעלת ערך מוסף (VAD) למוצרי תוכנה וחומרה שמתמקדת בשיווק, מכירה ויישום של מגוון פתרונות בתחומי התקשורת, אבטחת המידע ומוצרים משלימים לסביבת מיקרוסופט וכן בפתרונות לעולם המסרים האלקטרונים.

MessageNet מייצגת בישראל חברות תוכנה וחומרה ישראליות ובינלאומיות. כמו כן, MessageNet משווקת ומוכרת את המוצרים שהיא מייצגת באמצעות ערוצי הפצה שונים. ערוצים אלו כוללים מאות שותפים עסקיים ומשווקי משנה. MessageNet גם מספקת תמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר לכל אחד מהמוצרים הנמצאים בסל מוצרי החברה. בנוסף, לרשות השותפים והמשווקים עומד פורטל משווקים מקצועי וזמין ביחד עם אמצעים שיווקיים נוספים על מנת לסייע לפעילות הפצה יעילה ואפקטיבית.

MessageNet הוקמה בשנת 2002 כחברה המתמקדת במיוחד בפתרונות תוכנה לתחום ה-Messaging. במהלך שנת 2004 הפכה החברה לחברת בת של עידור מערכות בע"מ, אז גם מוזגה אליה פעילות הפקס והמייל של עידור לתחום ה-AS/400 והתרחבה מאוד פעילות החברה גם לשיווק, מכירה והפצה של מוצרי תוכנה מתקדמים לסביבות נוספות.

MessageNet היא חברה מקצועית, יצירתית, שירותית וממוקדת הפועלת בשוק המאתגר והמעניין של טכנולוגיות המידע של המאה ה-21. על מנת להצליח אנו מקפידים ליישם הלכה למעשה את שלושת אבני היסוד המרכיבים יחד את חזון החברה:

אמינות והגינות - הצבנו לעצמנו כמטרה בעבודה היומיומית השוטפת מול שותפינו העסקיים ומשווקי המשנה להוביל את ערך האמינות וההגינות כערך עליון לעשיית עסקים משותפים. אצלנו זו לא רק סיסמא, אלא דרך חיים.

מקצוענות ללא פשרות - הצבנו לעצמנו כמטרה להיות הכי מקצועיים שאפשר. מקצועני החברה עוברים הדרכות והסמכות טכניות מתקדמות על מנת שנוכל להוביל את שותפינו העסקיים ואת לקוחותינו ולסייע ליישום מוצלח של כל מוצרי החברה.

שירות ברמה גבוהה - אנו יודעים כי שירות הוא נקודת המפתח להשגת היתרון העסקי הנדרש בשוק תחרותי. אנו משתדלים ופועלים כל העת לשפר את זמני התגובה שלנו בכל התחומים


תוכנות המיוצרות / משווקות על ידי MessageNet Distribution (4 תוצאות)

מערכת SDC הינה תוכנה המתאימה לכל מחשב ומאפשרת "העשרת" לובי כל בניין במסכים מתחלפים ונגללים. המערכת מאפשרת להגדיר סוגי מסרים, הודעות למבקרים, שינויים בזמני עבודה של משרדים מסויימים, שינויים בלוח שעות ועוד. באמצעות SDC ניתן לחשוף בפני מבקרי בניין המשרדים ש...
תוכנה לבניית מערכות voice כגון: ivr, call center
תוכנת Acunetix Web Scanner . התוכנה מיועדת ליועצי אבטחת מידע ,בעלי אתרי אינטרנט וחברות המעניקות שירות אירוח לאתרים. התוכנה מאפשרת להיות בצד הבטוח של האינטרנט על ידי בדיקה קבועה של האתר וקבלת תמונת מצב עדכנית לגבי נקודות התורפה.
כרטיסי קול לבניית מערכות טלפוניה
 

סגור חלונית תמונה מוגדלת
תמונה מוגדלת


 

חדשות מעולם התוכנה

יצרן / משווק תוכנה?

האתר פתוח להצטרפות ללא תשלום

כרגע גולשים באתר: 616 משתמשים